Değişen ve gelişen Dünya’nın hızını yakalamak artık tüm organizasyonların öncelikli hedefidir. Organizasyonlar iş süreçlerini, yapılanmasını ve stratejilerini bu doğrultuda sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çabasındadır. Organizasyonların bu yoldaki en büyük avantajı, gelişimi destekleyen yöneticileri ve bu çalışmalara destek veren personelidir. KAİD ise bir organizasyonun bu süreçte ihtiyaç duyacağı tüm danışmanlık ve eğitim hizmetleri için gelişimin öncüsü yöneticiler ve personelin yanındadır.

KAİD, organizasyonların gelişiminde üstleneceği rol gereği, isminin anlamı olan “Liderlik” vasfını, tüm yönleriyle hizmet verdiği yapılara ve insanlara aktaracak nitelikte, yetkinlikte ve tecrübede Danışman ve Eğitmen kadrosuna sahiptir.

Şirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 20000 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

Siz de ihtiyacınız olan tüm yönetim danışmanlığı ve profesyonel gelişim eğitimleri için bizimle irtibata geçin, uzman kadromuzla size çözüm üretmek için sizinle irtibata geçerek size yardımcı olalım.

Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizi inceleyebileceğiniz kataloğumuza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kariyer fırsatları için açık pozisyonlarımızın ilanlarını bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

 


Ticari Bilgilerimiz

  Ticari Ünvan KAİD EĞİTİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
   Adres Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi Next Level Loft Ofis Kat:21 No:4/61 06530 Çankaya/ANKARA
 Ticaret Sicil No 414791
  Vergi Dairesi ve No Başkent V.D. – 489 056 1297
 Banka Hesap Bilgilerimiz ALBARAKA TÜRK – BALGAT ŞUBESİ (ANKARA)
 IBAN TR67 0020 3000 0399 6938 0000 01

 


ÇÖZÜMLERİNİ KULLANDIĞIMIZ ÜRETİCİLER VE OTORİTELER